[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум для учнів і випускників » Випускники » Яскраві спогади про шкільне життя
Яскраві спогади про шкільне життя
Play_BoyДата: Вівторок, 24.05.2011, 23:07 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 26
Репутація: 50
Статус: Оффлайн
Шановні випускники!
Я радий вітати Вас на Нашому сайті!
Так цікаво бути по різні куточки країни, області, району і пригадати спільні історії, уроки, як Ви відкрили новий закон у фізиці, винайшли нову речовину у хімії, навчилися майструвати молотком без ручки, завалили контрольну з історії, вперше зустріли своє кохання...
Діліться своїми спогадами! Це ж весело! book flower heart nocomp
 
dyrektorДата: Понеділок, 30.01.2012, 18:01 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Шановні випускники!!!!!До70-річчя школи в музеі історіі школи планується поновлення та доповнення стендів,,Наші випускники,,,Нам цікаво знати про ваші досягнення та успіхи!!!Повідомте своі дані(П.І.П.-рік випуску і ваші досягненняя-де проживаєте,ким працюєте)
 
businkaДата: Понеділок, 06.02.2012, 23:00 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Оффлайн
Гайская Елена Анатольевна 1979 г выпуска , проживаю в г.Шумен РБолгария. Работаю трудотерапевт-социальный работник в Доме престарелых... Мать троих детей - два мальчика и одна девочка. Вова, Толик - ты его знаешь, собирается в Афган - в этом и проявилась наша русская кровь... Достижений особых нет, самое главное достижение - воспитанные и умные дети!!!! Пишу стихи, люблю природу, приезжайте в гости!!
 
Play_BoyДата: Середа, 15.02.2012, 17:15 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 26
Репутація: 50
Статус: Оффлайн
А я все ломаю голову, хто це мені пише. Радий знову з вами списатись. Толік справді завжди був справжнім чоловіком, але от Афган... Хіба воно того варте. Просто мені здається, що він заслуговує на щось більше. Хоча кожен робить свій вибір у житті... До речі, дякую за запрошення. Можливо колись і скористаюсь smile smile smile
 
Форум » Форум для учнів і випускників » Випускники » Яскраві спогади про шкільне життя
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: