Персональный сайт Шепетівського НВК - гімназія - Поділля – духовному світочу України
Вівторок, 25.07.2017, 22:40

Мої улюблені шкільні предмети

Поділля – духовному світочу України

Поділля – духовному світочу України       9 березня 2014 року відзначатиметься 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Кобзар залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу. Проект допоможе педагогам, учням загальноосвітніх закладів області ближче познайомитися з життям і творчістю великого поета і визначити роль Світочадуховному й національному пробудженні краян, у розвитку української мови та літератури нашого краю.

МЕТА:
популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, підтримка молодіжних ініціатив щодо вивчення та збереження духовної, історичної та культурної спадщини українського народу, активне залучення учнівського та педагогічного загалу до кращих здобутків національної культури, зокрема її літературного простору, формування сталої зацікавленості українською мовою та літературою, активізація позакласної роботи.

Завдання:
- залучення учнівської та педагогічної громади до участі у філолого-краєзнавчо-культурологічному проекті з використанням інформаційно-комунікативних технологій;
- популяризація та презентація літературно-мистецької спадщини великого Пророка-Кобзаря в Інтернет-просторі;
- дослідження архівних та музейних фондів при закладах освіти, посилення ролі Шевченківських світлиць, музейних кімнат у пропаганді й вивченні творчої спадщини Т.Г. Шевченка;
- висвітлення просвітницьких заходів Шевченківської тематики на теренах Подільського краю.

Указ Президента України № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка»

Лист МОН № 1/9-581 від 27.08.13 року
«Про підготовку та проведення першого уроку, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка»

ПОСТАНОВА Верховної Ради України