Персональный сайт Шепетівського НВК - гімназія - "Пласт"
Вівторок, 26.09.2017, 23:43

"Пласт"

Звіт роботи осередку ПЛАСТ НВК №2 за 2009-2010 н.р.
      Осередок Пласт засновано у НВК №2 у 2004 році, до якого одразу вступило 6 учнів.
         Згодом був створений юнацький гурток "Орли". У 2010 році на зміну юнакам прийшли нові пластуни - учні 5 класів, які своїми вміннями на сьогодні довели, що дійсно можуть вважатись пластунами.
         Пластовий осередок "Орли" має свою символіку, прапор та звичаї.
         Учні, які займаються в пластовому гуртку протягом року активно працювали в різних напрямках. Насамперед вели активну пошукову діяльність. Співпрацюючи з клубом "Пошук", допомагали оформити в музеї школи експозицію до 65-річчя Перемоги та "Алею слави". Проведено в шкільному музеї уроки-пам'яті. Брали участь у заході, присвяченому Дню партизанської слави.
         Учні провели сходини, грали ігри, співали скаутські пісні, вчилися робити добрі справи, бережно ставитися до природи, склали пластову присягу.
         Під час проведення щорічної акції "Весняна толока" діти принесли і посадили 37 саджанців дерев, здали 320 кг макулатури, організовували екологічні суботники.
         Учні грутка "Орли" систематично відвідують і допомагають по господарству людям похилого віку, одиноким, які проживають в мікрорайоні школи. Особливо вони піклуються про підшефних ветеранів. Допомагали їм на присадибних ділянках, проводили дрібний ремонт на подвір'ї. Взимку відгортали сніг, робили стежки, носили воду. Запрошували ветеранів на різноманітні шкільні свята.
         Діти беруть активну участь у житті школи. Проводять рухливі ігри на перервах, допомагають у роботі бібліотеки. Проводили бібліотечні акції: "Подаруй школі книгу", "Лікарня для книжок".
         Взяли активну участь у святі "Осінні барви".
         В рамках проведення Днів європейської спадщини провели захід "Подорож Європою", організували конкурс стінгазет "Спадщина Європи",  "Подорож Європою", залучивши 5-11 класи.
         Учні проводили таборування в пришкільному наметовому таборі "Робінзони".
         Після закінчення навчального року, здійснювали похід у міський парк. Були екскурсії в краєзнавчий музей.
         Відомо, що в процесі творення й проведення прогулянки, юнаки набувають знання вправляють вміння, мають нагоду набувати корисні якості, плекати свій характер. Отже, сходини і прогулянки дають нагоду для саморозвитку і самовдосконалення.
26.09.2017

«  Вересень 2017  »