Прийміть наші щирі та сердечні привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від давніх часів ці свята були джерелом світлої радості, душевної теплоти, надії на нові звершення та втілення оміряного.

Рік, який минає, був непростим для кожного з нас, але ми з честю пройшли усі випробування з вірою у краще майбутнє. Нехай у 2012 році усі проблеми вирішаться, а негаразди відійдуть у минуле. Зичимо вам міцного здоров'я, достатку, родинного тепла і затишку, бадьорості та нових успіхів! Нехай різдвяна зірка осяє ваш життєвий шлях, колядки наповнять вашу оселю радістю, сміхом, миром та добром!

Щедрих та веселих вам свят!

З повагою адміністрація школи
Просмотров: 1432 | Добавил: Play_Boy | Дата: 02.01.2012 | Комментарии (0)

26 грудня відбувся заключний етап конкурсу кабінетів хімії, біології і фізики. В якому вчитель біології Гудкова Надія Петрівна зайняла І місце в номінації "Кабінет біології". Вітаємо вчителя з перемогою і бажаємо наступним перемог.

Просмотров: 911 | Добавил: Play_Boy | Дата: 02.01.2012 | Комментарии (0)

Адміністрація закладу, вчителі, батьки та учні вітають Качоровську Надію Василівну, яка стала лауреатом обласного конкурсу директорів загальноосвітніх шкіл "Управлінський оскар".

Підсумковий наказ - oskar_2011.zip

Просмотров: 745 | Добавил: Play_Boy | Дата: 02.01.2012 | Комментарии (0)