11.02.2012 року на базі школи-гімназії відбулося відкриття школи "Майбутній першокласник", яку провели вчителі вищої категорії, вчителі-мотидисти Біла Н.Ф. та Марчук Н.В. З вітальним словом до учнів, батьків звернулася директор школи Н.В. Качоровська.
      Під час заходу діти школи дарували присутнім вірші, пісні, танці. Діти розгадували загадки від Королеви Знань, впізнавали казки, які пропонувала дівчинка-україночка, а також веселилися й відпочивали з хлопчиком-веселунчиком, грали в ігри "Збери портфель", "Правила внутрішнього розпорядку", "Так чи Ні". Діти немов потрапили в Зоряну країну знань, як нові маленькі зірочки, щоб освітити її своє. любов'ю, щир ... Читати далі »
Просмотров: 1316 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2012 | Комментарии (0)

11.02.2012 року в закладі пройшов захід "Зустріч поколінь - естафета в майбутнє" присвячений 23 річниці виводу військ з Афганістану. На якому члени клубу "Пошук" читали вірші й розповідали факти з шкільного життя В.М. Длужнєвського. Після чого свої слова сказали вчитель вищої категорії, старший вчитель Кравчук О.В. та голова спілки ветеранів Окорський О.
Просмотров: 1649 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2012 | Комментарии (0)