Тиждень мистецтвознавчих дисциплін розпочався бінарним уроком, який провели вчитель музики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Шнайдер А.А. та вчитель образотворчого мистецтва Гурська О.Б.
      Майстер-клас з елементами тренінга "Модульне орігамі як спосіб релаксації" представила вчитель образотворчого мистецтва Гурська О.Б.
      Педагоги школи мали змогу навчитись азам техніки орігамі та розвантажитися за допомогою вправ "Клубочок" та "Веселий рахунок", які провели психолог школи Мойсеєнко Н.О. та соціальний педагог Кравчук О.В.
Просмотров: 1265 | Добавил: Play_Boy | Дата: 21.02.2012 | Комментарии (0)

21.02.2012 року в рамках місячника передового педагогічного досвіду пройшов урок-есе з біології.
      У захоплюючу подорож по країні "Голонасінні" учнів 7-Б класу запросила вчитель біології, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Герасименко О.М.
      Під час подорожі семикласники виявили свої творчі здібності та вміння, як хіміки, деревообробники, естети, медики. Діти провели екскурсії в уявному музеї "Ліс", використовуючи мультимедійні засоби та технології. Гаслом всього уроку були слова: "Щоб не нашкодити Природі, вважати що в неї ти в гостях!". Результатом було виготовлення білборда "За ліс, за воду, за нашу природу".
      По закінченню урока вчитель презентувала майстер-клас, де молоді педагоги дізнались багато нового, підвищили ... Читати далі »
Просмотров: 1672 | Добавил: Play_Boy | Дата: 21.02.2012 | Комментарии (0)