11 травня 2012 року в закладі проходив День Цивільного Захисту, на який було запрошено старшого інспектора Шепетівського РВ ДІТБ у Хмельницькій області капітан служби цивільного захисту Ющенко В.В., який провів навчальні уроки, розповів про дії у різних надзвичайних ситуаціях та про правила поводження з вогнем.
      Під час всього дня в усіх класах проводились заходи, приурочені Дню ЦЗ. Учні розповідали про дії в тих чи інших НС, а також, як результат своєї роботи, виготовляли листівки.
      Впродовж дня у закладі проводилися відкриті уроки з ЦЗ, під час яких учні закріплювали знання про небезпеку, яка може статися на відповідній території, та її насліди для людини, навколишнього середовища, а також відпрацьовували дії щодо самозахисту, взаємодопомоги за умов НС. ... Читати далі »
Просмотров: 1365 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.05.2012 | Комментарии (0)