В рамках Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!" в закладі зроблено капітальний ремонт підлоги в кімнатах, де навчатимуться учні 1 класів, проведено ремонт даху спортивного залу, де проводитимуться заняття з фізичної культури. Батьківський комітет школи (голова Сурник О.П.), рада закладу (голова Біла Н.Ф.), дирекція школи в особі Качоровської Н.В. щиро дякують міському голові С.А. Антонюку за виділені кошти для ремонтних робіт в сумі 130.000 гривень.
      Щиро дякуємо п/п Тихончуку Р.М., бригаді будівельників на чолі з Тихончуком М.М. за якісний ремонт, добросовісне відношення до роботи.
      Вчителі 1-х класів Біла Н.Ф., Марчук Н.В., Богомолова О.В. готуються до прийому першокласників. Класи обладнані відповідно до ви ... Читати далі »
Просмотров: 1260 | Добавил: Play_Boy | Дата: 03.08.2012 | Комментарии (4)