11 жовтня в міському будинку культури відбувся пізнавальний захід ""Козацькі забави", в якому брали участь хлопці з усіх шкіл міста. Представником від школи-гімназії був учень 8А класу Сидорчук Юрій, який став Суперкозаком.
     Вітаємо Юрія з перемогою та бажаємо йому козацького здоров'я,  успіхів у навчанні та спорті.

Просмотров: 964 | Добавил: Play_Boy | Дата: 12.10.2012 | Комментарии (1)

11 жовтня 2012 року в школі було проведено майстер-клас вчителя хімії, лауреата обласного конкурсу "Вчитель року 2010", вчителя вищої категорії, вчителя методиста Корнієнко Аліни Едуардівни.
     На майстер-класі були присутні методист міськуо Вихівська Г.Б., вчителі хімії усіх шкіл міста, молоді вчителі НВК №2.
При проведені майстер-класу запрошені мали змогу дізнатись, які форми та методи роботи, комбінація яких технологій дозволяють вчителю досягати значних результатів. В плані були передбачені активні форми роботи з вчителями - змодельовано урок в 9 класі на тему "Електролітична дисоціація", активне обговорення проблем формування інтелектуального потенціалу учнів на уроках хімії.
     Заступник директора Герасименко О.М. презентувала роботу ШНТ "Імпульс" як одну з форм підвищення інтелектуального потенціалу учнів ... Читати далі »
Просмотров: 2217 | Добавил: Fizik | Дата: 12.10.2012 | Комментарии (0)