16 жовтня в закладі пройшло засідання Школи передового педагогічного досвіду (кер. Біла Н.Ф.). Засідання проходило у вигляді круглого столу, темою якого було "Психолого-педагогічні аспекти впровадження інновацій на уроках".
       Керівник групи Біла Н.Ф. презентувала план роботи на 2012-2013 н.р. Членами засідання було також розглянуто ряд питань: психолого-педагогічна готовність вчителя до інновацій (Богомолова О.В.); необхідність створення мотиваційних умов професійної діяльності (Марчук Н.В.). Броль Н.О. презентувала свій досвід у вигляді презентації за темою "Інноваційна діяльність".
       На завершення засідання психологом школи Мойсеєнко Н.О. було проведено психологічний тренінг "Особливості використання інноваці ... Читати далі »
Просмотров: 916 | Добавил: Play_Boy | Дата: 16.10.2012 | Комментарии (0)