Вітаємо
переможницю Інтернет-конкурсу "Знавців WORD" ученицю 11-Б класу Казмірчук Оксану з беззаперечною перемогою!!!
Просмотров: 801 | Добавил: Play_Boy | Дата: 07.12.2012 | Комментарии (1)

За планом проведення тижня математики, фізики, інформатики вчителем математики Мойсеєнко С.О. було проведено турнір "Веселі математики" для учнів 5-Б класу. Учні розгадували математичні ребуси, демонстрували свою ерудованість і обізнаність в знанні не лише математики, а й художніх творах, в назвах яких містяться числівники. Капітани команд змагалися за першість в конкурсі капітанів.

Просмотров: 987 | Добавил: Play_Boy | Дата: 07.12.2012 | Комментарии (1)

07 грудня в рамках тижня математики, фізики, інформатики віідбулася гра "Інтелектуальні перегони" між командою вчителів та учнів. Учасники продемонстрували свою логіку, нестандіртність мислення, ерудованість, творчість у конкурсах: "Розминка", "Чи знаєш ти числа", "Показуха", "Вгадай прислів'я", "Художники", "Загадкова скринька", "Музичний". В процесі гри було доведено. що вивчення точних наук є цікавим і корисним для всебічного розвитку. А перемогла ДРУЖБА!!!

Просмотров: 965 | Добавил: Play_Boy | Дата: 07.12.2012 | Комментарии (2)

В рамках тижня математики, фізики, інформатики було проведено Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру", в якому прийняли участь 129 учнів нашої школи (2-6 класи).

Просмотров: 1157 | Добавил: Play_Boy | Дата: 07.12.2012 | Комментарии (0)

05 грудня в школі відбувся майстер-клас вчителя світової літератури, вчителя вищої категорії Дудар Н.М. з проблеми "Організація роботи з творчими та обдарованими учнями". Дудар Н.М. провела відкритий урок світової літератури в 1-А класі гімназії (5-А кл.) з теми "Діалог як засіб розкриття змісту та ідеї п'єси" на основі "Дванадцять місяців" С.Я. Маршака. Вчитель та учні продемонстрували гарну підготовку у вигляді інсценізац ... Читати далі »
Просмотров: 1766 | Добавил: Play_Boy | Дата: 07.12.2012 | Комментарии (0)

Творча група учнів 4-Г класу під керівництвом класного керівника Сироїжко О.В. працювала над проектом "Лялька-мотанка - саморобна дитяча народна іграшка".
       Найулюбленішою і найпам'ятнішою була і буде тільки та лялька, яка зроблена своїми руками, в яку ви вклали частинкку своєї душі. У ній є щось таке, від чого стає тепліше на серці.

Просмотров: 2190 | Добавил: Play_Boy | Дата: 07.12.2012 | Комментарии (1)