Результат пошуку зображень за запитом "оголошення"Шепетівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" має намір купити комп'ютери на суму 30 000 гривень.

Чекаємо на пропозиції.

Дирекція школи

Просмотров: 427 | Добавил: Play_Boy | Дата: 04.10.2017 | Комментарии (0)

Результат пошуку зображень за запитом "вітаємо"2 жовтня 2017 року в Будинку освіти відбулось урочисте занесення до "Алеї педагогічної слави" управління освіти Гук Лариси Євгенівни, учителя-методиста, учителя української мови і літератури Шепетівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія», за самовіддану педагогічну діяльність та значні успіхи в навчанні та вихованні учнівської молоді.

Лариса Євгенівна, творчий педагог-наставник, щорічно готує учнів-переможців обласної олімпіади з української мови та літератури, Всеукраїнського конкурсу з української мови ім.П.Яцика, мовно-літературного кон ... Читати далі »

Просмотров: 862 | Добавил: Play_Boy | Дата: 04.10.2017 | Комментарии (0)