День української писемності та мови щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають «батьком українського письма». Традиційно в цей день учні та педагоги школи-гімназії долучилися до написання ювілейного, ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Протягом дня відбулися тематичні заходи – фотоквест «Я люблю рідну мову», мовознавча афіша «Вивчай! Знай! Рідну мову люби, поважай!», вікторини та конкурси «Знавці української мови», читання віршів. Учні мали змогу переглянути мультимедійні презентації та відеоролики «З витоків української писемності», «Ну що б, здавалося, слова&h ... Читати далі »

Просмотров: 167 | Добавил: Play_Boy | Дата: 09.11.2020 | Комментарии (0)

9 листопада відзначається День української писемності та мови.До цього дня учні школи-гімназії підготували флешмоб "Любіть рідну мову".

Просмотров: 135 | Добавил: Play_Boy | Дата: 09.11.2020 | Комментарии (0)

Просмотров: 138 | Добавил: Play_Boy | Дата: 09.11.2020 | Комментарии (0)