Розпочинаються зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам'ятати про безпечну поведінку. Учні школи-гімназії вирішили нагадати про правила поведінки на канікулах.

Просмотров: 182 | Добавил: Play_Boy | Дата: 29.12.2020 | Комментарии (0)

Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди.

Напередодні новорічних та різдвяних свят до учнів школи-гімназії завітали Дід Мороз та Снігуронька. Діти із радістю грали в ігри, танцювали, співали та просто весело проводили час разом із улюбленими героями. Казкова передноворічна атмосфера допомогла поринути у вир незабутніх фантастичних подій.

Сподіваємось, що святковий настрій залишиться у ... Читати далі »

Просмотров: 169 | Добавил: Play_Boy | Дата: 29.12.2020 | Комментарии (0)