STREAМ-тиждень у школі-гімназії добігає кінця.

А завершився він благодійним ярмарком «Великодній кошик для ЗСУ». Участь у заході взяли усі учні: одні продавали, інші - купували. Кожен клас презентував свою імпровізовану ятку, де можна було знайти найрізноманітніші смаколики – від ситної піци, пиріжків до солодких кексів, фруктів та великоднього печива з прикрасами. Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й вчителі. Щоб заробити більше грошей, діти придумували різноманітні фінансові стратегії, і це надавало заходу атмосфери справжнього ярмаркування. Юні спортсмени проводили шаховий турнір, а художники організували локацію боді-арту. Шанувальники hand made охоче презентували вироби та сувеніри ручної роботи. Не залишилися осторонь і батьки наших учнів: вони не тільки допомагали у підготовці, але й взяли активну участь у заході. Спільними зусиллями сьогодні зібрано 16 тисяч гривень. Виручені кошти плану ... Читати далі »

Просмотров: 76 | Добавил: Fizik | Дата: 10.04.2023 | Комментарии (0)