З метою підвищення ефективності і якості організації й проведення еколого-натуралістичної, дослідницько-експериментальної, природознавчої та природоохоронної роботи в закладі 13 квітня, на передодні Великодня, учні  школи І ступеня представляли  свої роботи на шкільному конкурсі "Перший крок у науку серед учнів школи І ступеня". Цікавими дослідженнями, аргументованими висновками відрізняються роботи  учня 4А класу Рибія Данила на тему "Капілярні явища. Процес фарбування квітів в домашніх умовах" (вчитель Юріна О.А.). Проблемами раціонального природокористування поділилась з учнями школи І ступеня Васильченко Олександр вчитель Юріна О.А). В своїй роботі ''Zero Waste"" учениця підняла проблему дбайливого  та відповідального ставлення до довкілля. Питанню розвитку комах, та догляду за ними приділив ве ... Читати далі »

Просмотров: 122 | Добавил: Fizik | Дата: 13.04.2023 | Комментарии (0)