23 лютого - День Захисника Вітчизни
      23 лютого – День Захисника Вітчизни. Це свято поєднало багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і рости.

В цей день жінки школи-гімназії привітали чоловіків зі святом. Прозвучали теплі слова побажань від директора школи Надії Василівни Качоровської, голови профкома Нелі Аркадіївни Білан, учнів. Вокальна група «Барви музики» (керівник Шнайдер А.А.) подарувала всім пісню «Три тополі, три сурми», а Даніела Тернавська та Олександр Юрін станцювали танець «Пасадобль».
Переглядів: 998 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1