8 березня в НУШ

Нещодавно учні перших класів НУШ проводжали зиму, а вже сьогодні, напередодні 8 березня, дітлахи разом зі своїми вчителями Сироїжко О.В., Олійник С.О., Богомоловою О.В. радісно вітали світлу та чарівну весну.

У класах панувала святкова атмосфера, діти готували подарунки для мам та бабусь. Не залишилися без привітань і наші дівчатка. Вони чекали цього дня з нетерпінням, адже цей день став для них особливим. Наші розумниці приймали участь у різноманітних конкурсах та змагалися за титули "Міс Попелюшка", "Міс Русалонька", "Міс Чарівність", "Міс Грація", "Міс Кмітливість", "Міс Супермодель", "Міс Господарочка". А на згадку про цей святковий день дівчата отримли подарнуки від наших юних джентельменів.

Наприкінці дня діти привітали матусь та вручили їм власноруч вигтовлені листівки.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 347 | Додав: Play_Boy | Теги: господарочка, нуш, Русалонька, вітання, Грація, Чарівність, Міс, свято, Супермодель, Кмітливість, Попелюшка | Рейтинг: 5.0/2