Вівторок, 25.07.2017, 22:31
Вітаю Вас Гость |

Шепетівська школа-гімназія

Меню сайту
Пошук
Наша кнопка
Ми будемо вам вдячні, якщо ви розмістите нашу кнопку у себе на сайті. Якщо ви хочете обмінятися з нами банерами, пишіть в гостьову книгу:

Офіційний сайт Шепетівського НВК-гімназія


Наше опитування
На що ти зазвичай витрачаєш свій вільний час?
Всього відповідей: 272
Статистика
OnLine
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачі OnLine:
Нас відвідали:

Головна » Архів матеріалів

5 лютого 2011 року відкрила свої двері "Школа майбутнього першокласника".

          

        

Прикрепления: 1 · 2 · 3 · 4
Просмотров: 814 | Добавил: Play_Boy | Дата: 15.02.2011 | Комментарии (0)

У суботу 12 лютого 2011 року пройшов мітинг за участю членів клубу "Пошук" після чого була організована екскурсія в музей історії школи, де юні "Пошуковці" розповідали багато цікавих історій життя видатної людини В.М. Длужнєвського. А також різні цікаві факти по їсторії.

   
Прикрепления: 1 · 2
Просмотров: 376 | Добавил: Play_Boy | Дата: 15.02.2011 | Комментарии (1)


12 лютого 2011 року на базі Шепетівського НВК№2 пройшли змагання з баскетболу серед учнів шкіл міста в пам'ять воїна-інтернаціоналіста В.М. Длужнєвського

Прикрепления: 1 · 2
Просмотров: 502 | Добавил: Play_Boy | Дата: 15.02.2011 | Комментарии (1)

       В програмі дня ...                                                                                                             

... Читати далі »

Просмотров: 482 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2011 | Комментарии (0)

Переможці міського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН стали:

1. Макарчук Ірина - 11б клас, секція математики (вч. Молявчик Ю.Й.)

2. Пасічник Віталій - 10б клас, секція інформатики (вч. Антонова О.П.)

3. Кукліновська Дарія - 10а клас, секція світової літератури (вч. Кукліновська К.М.)

4. Бондарчук Юлія - 10б клас, секція медицини (вч. Герасименко О.М.)

5. Ситарук Василь - 11б клас, секція конструювання (вч. Омелянчук С.В.)

6. Зайцева Марина - 11а клас, секція екології (вч. Гудкова Н.П.)

7. Равчук Олена - 9б клас, секція української мови (вч. Гук Л.Є.)

8. Погорельчук Тетяна - 11а клас, секція журналістики (вч. Коваль А.І.)

9. Федорчук Юлія - 11а клас, секція селекції та генетики (вч. Гудкова Н.П.)


Бажаємо успіхів на обласному етапі!

Просмотров: 473 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2011 | Комментарии (0)

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

1. Солодка Євгенія - 7а клас (вч. Пипич Н.В.) - І місце

2. Коваленко Надія - 3а клас (Біла Н.Ф.) - ІІІ місце

3. Равчук Олена - 9б клас (Гук Л.Є.) - ІІІ місце

Переможці та призери олімпіад з базових дисциплін

1. Коберницька Аліна - 11б клас, хімія - І місце
(вч. Корнієнко А.Е.)

2. Кукалець Оксана - 11а клас, історія - ІІІ місце
(вч. Курганська Л.В.)

3. Біла Марія - 11б клас, біологія - ІІ місце
(вч. Гудкова Н.П.)

4. Натолочний Валерій - 9а клас, біологія - ІІ місце
(вч. Гудкова Н.П.)

5. Ліщук Дмитро - 8а клас, біологія - ІІІ місце
(вч. Гудкова Н.П.)

... Читати далі »

Просмотров: 478 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2011 | Комментарии (1)

1. Коваленко Надія - 3а клас (вч. Біла Н.Ф.)

2. Солодка Євгенія - 7а клас (вч. Пипич Н.В.)

3. Равчук Олена - 9б клас (вч. Гук Л.Є.)

4. Сидорчук Марина - 11б клас (вч. Пипич Н.В.)                                                                                                

Просмотров: 633 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2011 | Комментарии (0)

1. Кравченко Надія - 9а клас, з правознавства (вч. Карнаух М.В.)

2. Коберницька Аліна - 11б клас, з хімії (вч. Корнієнко А.Е.)

3. Заєць Ілля - 9а клас, з трудового навчання (вч. Качоровський В.М.)

4. Мартинова Надія - 9а клас, з трудового навчання (вч. Щербіюк Л.Г.)

5. Міщук Юлія - 10а клас, з російської мови (вч. Дудар Н.М.)

6. Зайцева Марина - 11а клас, зі світової літератури (вч. Кукліновська К.М.)

7. Біла Марія - 11б клас, з біології (вч. Гудкова Н.П.)

8. Натолочний Валерій - 9а клас, з біології (вч. Гудкова Н.П.)

9. Ліщук Дмитро - 8а клас, з біології (вч. Гудкова Н.П.)

10. Кукалець Оксана - 11а клас, з історії (вч. Курганська Л.В.)

11. Захожий Олексій - 8а клас, з історії (вч. Карнаух М.В.)

12. Сидорчук Марина - 11б клас, з української мови (вч. Пипич Н.В.)

13. Солодка Євгенія - 7а клас, з української мови (вч. Пипич Н.В.)

Просмотров: 419 | Добавил: Play_Boy | Дата: 11.02.2011 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 80 81 82
Особистий кабінет
25.07.2017





Mи раді вас бачити. Будь ласка, зареєструйтесь або авторизуйтесь!


Наші координати

30400, Хмельницька область м.Шепетівка
вул.Героїв Небесної Сотні, 56
телефон/факс: (03840)5-21-38
E-mail: school-5@i.ua

Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів
Педагогічна преса
освітній портал Педагогічна преса

Яндекс.Метрика


Шепетівський НВК№2 - гімназія © 2017