Бібліотечний урок

Результат пошуку зображень за запитом "бібліотечний урок"9 березня у Міській дитячій бібліотеці відбувся цікавий та неординарний захід - бібліотечний урок з нагоди річниці дня народження великого поета, художника, кобзаря Т.Г.Шевченка.

Вкотре наші учні були запрошені на цей урочистий захід, де Тетяна Миколаївна "мандрувала" з нами Тарасовими шляхами, "пройшла" життєвими перепетіями поета. Інна Андріївна познайомила дітей із підбіркою книг Т.Г.Шевченка.

Діти із задоволенням ділились своїми знаннями про поета, декламували його вірші.

В такій теплій невимушеній атмосфері швидко промайнув час, але приємні спогади залишаться з нами надовго. Щиро вдячні за прекрасні враження, нові знання, можливість долучитися до історії нашого народу.

Вихователь ГПД Гурська О.Б. та учні школи-гімназії

Переглядів: 511 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/3