Дайджест новин тижня Психології. День другий, день третій

Результат пошуку зображень за запитом "психологія"Атмосфера креативу та весняного настрою у школі-гімназії.

Протягом 24-25 квітня в закладі проведено незвичайні динамічні та веселі арт-перерви «Кольорове щастя», оформлені зони веселого настрою та позитиву.

Учні 5 класів проявили вміння працювати  в команді,  кмітливість, згуртованість та швидкість під час психологічної гри «Слідопити». Учасники гри нагороджені грамотами та подяками.

Під час арт-майстерні учні та вчителі мріяли та створили дивовижну «Галактику мрій». Педагоги школи здійснили «Подорож в глибини душі» з використанням техніки МАК, пізнавали себе

25 квітня учні 1-3 класів, вчителі та батьки прийняли естафету Квітчелу, створивши квіти Чеснот власних родин. Шкільний квест на об’єднання кращими людськими якостями пройшов досить яскраво та весело.

Гра Квітчел – нова форма психологічної підтримки та збагачення сімейних стосунків. Проводилась на підтримку громадського проекту АППОО «Розбудовуємо психологічну культуру разом».

Передаємо естафету учням 4-11 класів школи-гімназії!

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 438 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2