День ЦЗ

Щоб правильно діяти, необхідно багато знати,
а щоб знати, треба навчатись. (Грецька мудрість)

Саме під таким девізом 20 квітня 2017 року в школі-гімназії пройшов День Цивільного захисту. Цей день став підсумковим етапом вивчення учнями основ цивільного захисту на уроках з основ здоров'я, Захисту Вітчизни, медико-санітарної підготовки, позакласних заняттях.

В ході Дня учні 4, 5, 6, 7, 8, 9 класів побували на екскурсії у військових частинах міста, де мали змогу познайомитися з військовою технікою, взяти участь в заняттях з цивільного захисту на тему "Увага всім! Пожежна небезпека".

Працівники пожежних підрозділів військових частин продемонстрували учням дії під час небезпеки. Діти мали змогу практично відпрацювати знання з цивільного захисту.

Учні 1-3, 10-11 класів відпрацьовували дії щодо готовності до надзвичайних ситуацій в ході занять у школі.

В цей день на ІІІ поверсі школи діяла виставка "Вибухонебезпечні предмети, правила поведінки з ними". Учні школи готували листівки, прайси, банери на тему "Увага! Небезпека!". В ході дня проведено об'єктові тренування невоєнізованих формувань.

На завершення проведено відпрацювання дій всіх учасників навчально-виховного процесу за сигналом "Увага всім!".

Аналіз проведених заходів засвідчив успішне засвоєння учнями програми цивільного захисту.

Більше світлин Дня в Альбомі

Переглядів: 937 | Додав: Play_Boy | Теги: Увага всім, вибухонебезпечні предмети, небезпека, екскурсія, День цивільного захисту, військова частина, девіз, Захист Вітчизни, цз | Рейтинг: 5.0/2