День Європи. Декада днів європейської та євроатлантичної інтеграцію України

План заходів

щодо проведення Дня Європи

та декади днів інформування учнівської та батьківської громадськості закладу

про європейську та євроатлантичну інтеграцію України

1. Урочисте відкриття декади днів інформування про Європейський Союз та Європейську інтеграцію України.

2. Презентація тематичної книжкової виставки «День Європи в Україні та країнах Європейського Союзу».

3. Випуск шкільних газет, присвячених Дню Європи та співпраці України з Європейським Союзом.

4. Конкурс учнівських письмових робіт (есе, інтерв’ю, віршів, міні-творів) «Наше європейське майбутнє».

5. Культурно-мистецьке свято «Культурна спадщина Європи».

6. Гра-подорож «Мандруємо Європою».

7. Дитячі ранки «Європейська феєрія».

8. Інтелектуальні ігри, рольові ігри, дебати «Вчися і дискутуй про Європу»

9. Загальноміське свято, присвячене урочистому відкриттю декади інформування про Європейський Союз та європейську інтеграцію України в музеї М.Островського

9.1. Взяти участь в конкурсі шкільних газет «Інтеграція України в Європейську спільноту»

9.2. Взяти участь в конкурсі дитячих малюнків «Україна в Європі очима дітей»

9.3. Взяти участь у святковому концерті «Ми – частиночка Європи»

10. Єдиний день інформування на тему «Україна – ЄС: реалії та перспективи співпраці»

11. Засідання ради старшокласників «Шлях до успіху або етапи реалізації проекту «Розвиток шкільного європейського клубу».

12. Свято «З днем народження, ШЄК!»

13. День європейського шкільного спорту

14. Батьківські збори на тему «Формування національної свідомості та європейського мислення дітей у сім’ї».

15. Опублікувати інформаційно-пізнавальні матеріали про ЄС, його відносини з Україною в пресі, створити посібники, інформаційні буклети тощо.

Переглядів: 1094 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1