День Миру

До відзначення Дня миру щороку долучається і наша школа.

Учні 4-6 х кл. презентували виставку малюнків «Діти малюють мир», аби показати наскільки важливими є МИР, ДОБРО, СВОБОДА та ПОВАГА.

Вчителі трудового навчання та образотворчого мистецтва Семенишина Г.Ю. та Микитюк О.В. провели творчі майстер-класи «Долоньки миру» та «Голуб миру», де діти змогли показати свої таланти та творчі здібності.

Вчителями фізичної культури була проведена спортивна естафета «Біг заради миру».

Під час перерв лідери учнівського самоврядування організували та провели танцювальний флешмоб «Гімназисти – найкрутіші».

На «паркані думок» учні та вчителі висловлювали побажання як зберегти мир в місті, в світи, на планеті. В класах проведені бесіди та години спілкування на тему «Мир на землі – радість у родині».

Більше світлин заходів в Альбомі

Переглядів: 439 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1