День народження гімназії

Результат пошуку зображень за запитом "вітаємо"Сьогодні у закладі традиційно відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню народження гімназії. Учні, вчителі, батьки зібралися, аби згадати про створення гімназії, привітати переможців шкільного та міського етапу олімпіад з навчальних дисциплін, різноманітних конкурсів та змагань. З уст п’ятикласників, учнів 1-А та 1-Б класів гімназії, прозвучала клятва юного гімназиста, яка стане їхнім дороговказом на шляху до знань.

Готуючись до Дня гімназії, було поновлено Дошку Пошани "Гордість школи", на яку занесені кращі учні, вчителі та батьки школи, та поповнено фото галерею "Калейдоскоп шкільного життя".

Більше світлин з лінійки в Альбомі

Переглядів: 884 | Додав: Play_Boy | Теги: переможці, святкова лінійка, калейдоскоп шкільного життя, Дошка пошани, клятва юного гімназиста, гордість школи, день народження гімназії | Рейтинг: 5.0/2