День народження гімназії

9 листопада у нашій школі відбулася урочиста лінійка приурочена дню народження гімназії. З словами вітання до всіх присутніх звернулася директор школи Н.В.Качоровська. Учениця 9-А класу Радченкова Юлія, новообраний президент школи, урочисто склала присягу. По завершеню лінійки вокальна група "Гармонія" привітали школу з днем народження та заспівали пісню "Віночок".

Протягом дня були проведені майстер-класи "Умілі руки", арт-перерви "Моя улюблена школа", ігротерапія "Веселися з нами". Працювали фотозони "З днем народження, гімназіє!" та "Будь щасливим!".

Виховні години пройшли весело та енергійно під девізом "Сторінками історії школи".

День видався дуже насиченим та яскравим. Діти та вчителі отримали хороші враження.

Більше світлин свята та заходів в Альбомі

Переглядів: 447 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 3.7/3