День Соборності

День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель.

З метою формування національної єдності, виховання у почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі-гімназії було організовано та проведено ряд заходів. Флешмоб "І синє небо, і жовте сонце" пройшов емоційно та динамічно.

Учні спільно з педагогом-організатором Гордієнко О.А. та з шкільним психологом - Михтонюк О.О. створили власноруч карту України.

Під керівництвом вчителя малювання - Микитюк О.В. відбувся майстер-клас по виготовленню українського віночка, який символізує єдність народу.

Для школярів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування «Єднання заради Незалежності». Протягом дня у школі працював відеосалон " Україна - Соборна держава". Також був організований паркан привітань «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг».

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 324 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2