День захисника Вітчизни, день українського козацтва

Результат пошуку зображень за запитом "козачата"День захисника Вітчизни-
Мужності й геройства свято.
І ми вклоняємося тим,
Хто літ тому назад багато
І тим, хто нині з автоматом
Наш спокій береже і захищає,
Всю нашу велику родину,
Рідну землю свою - Україну.

13 жовтня, напередодні Дня захисника Вітчизни, Дня українського козацтва, у філіалі школи-гімназії ранок розпочався урочистою лінійкою. Діти та вчителі згадували тих, хто боронив соборність України. З цієї нагоди у школі пройшли змагання "Нумо, хлопці, козачата" між учнями 1-х класів, "Лицарський турнір" та "Веселі старти" - 2-3 класів.

Метою даних заходів є відродження національно-культурних традицій українського народу, виховання патріотизму у підроростаючого покоління та пропаганда здорового способу життя.

Діти довели, що нескінченна козацька слава, представниками якої є молодь України, справжні патріоти і що за ними майбутнє нашої держави.

Переглядів: 934 | Додав: Play_Boy | Теги: Дня українського козацтва, лицарський турнір, Нумо хлопці козачата, україна, веселі старти, Дня захисника Вітчизни, традиції | Рейтинг: 5.0/2