Дидактична майстерня вчителів української мови та літератури м.Шепетівки

16 жовтня у школі-гімназії відбулося засідання дидактичної майстерні вчителів української мови та літератури м.Шепетівки з питання "Нові акценти у методиці викладання української мови і літератури у світлі Концепції Нової української школи. Креативна освіта дя розвитку інноваційної особистості".

Досвідом своєї інноваційної діяльності з педагогами міста ділилися вчителі закладу: Риндич О.Г., Гук Л.Є, Коваль А.І., Пипич Н.В., Касянчук В.І.

Учні-переможці обласного туру олімпіади з української мови та літератури, мовознавчих та літературних конкурсів Тимошишина Катерина та Євтушок Софія висвітлили результати своєї роботи, а також зупинилися на етапах кропіткої праці, які допомогли здобути хороших результатів.

Переглядів: 426 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1