Дні Європи

В закладі з 15 по 19-травня 2017 року були проведені Днів Європи з метою більш широкого ознайомлення учнівської і батьківської громадськості із сутністю та роллю Європейського Союзу в сучасному світі. Були проведено наступні заходи:

• Гра-подорож «Мандруємо Європою».
  • Ігрові квести «Європейська феєрія».
  • Інтелектуальні ігри, рольові ігри, дебати «Вчися і дискутуй про Європу».
  • Єдиний день інформування на тему «Україна - ЄЄ: реалії та перспективи співпраці».
  • Дні європейського шкільного спорту.
  • Регіональне свято «Європейська феєрія» в обласному літературно-меморіальному музеї М.Островського
  • Засідання шкільного євроклубу «Шлях до успіху або етапи реалізації проекту «Розвиток шкільного європейського клубу».

Учні взяли участь в конкурсі шкільних газет «Інтеграція України в Європейську спільноту», конкурсі дитячих малюнків «Україна - європейська країна, Україна - європейська нація» та малюнків на асфальті «У країна - центр Європи», виставці фоторобіт «Euro Foto», святковому концерті «Ми - частиночка Європи».

Також відбулася презентація тематичної книжкової виставки «Європейська мозаїка» та виставка шкільних газет, присвячених Дню Європи та співпраці України з Європейським Союзом.

Були оформлені тематичні стенди.

Більше світлин заходів в Альбомі

Переглядів: 544 | Додав: Play_Boy | Теги: Шлях до успіху, Європейський союз, квест, мандруємо Європою, День Європи, ЄС, Європейська феєрія, Євроклуб | Рейтинг: 5.0/1