Дні історії

Із 2 по 9 травня у школі-гімназії проходили дні історії під гаслом: «Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого».

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. У шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання. Учні 5-х класів на конкурсі ерудитів «Кращий знавець історії» визначили переможців. Ними стали Асанович Вікторія, Гайдучок Артем, Яцюк Євген.

Учні 7-х класів здійснили екскурсію у віртуальний музей «Історія українського війська», змагались в історичному квесті «Київська і Галицько-Волинська держави в часи середньовіччя». Кращими були визнані Омелянчук Владислав та Підопригора Дар`я.

Шестикласники здійснили заочну відеоекскурсію «Сім чудес світу».

Восьмикласники пройшли шляхами козацької слави, побували на відеоконцерті козацьких пісень.

Учні старших класів у рубриці «Цей день в історії» переглянули фрагменти документальних кадрів про капітуляцію Німеччини, здійснили екскурсії в шкільний музей «Ніхто не забутий, ніщо не забуте… Український вимір».

Більше світлин заходів в Альбомі

Переглядів: 357 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1