До уваги всіх дбайливих батьків!
ПРОВІДНА ТАЛІСМАН «Дитячий» призначений для забезпечення комплексного страхового захисту дітей віком від 1 до 16 років від ризиків нещасного випадку та настання відповідальності перед третіми особами. З декількох варіантів страхових покриттів батьки можуть вибрати найбільш прийнятний варіант для захисту своєї дитини на двадцять чотири години в добу, у тому числі під час знаходження його в школі, дитячому таборі, на спортивних змаганнях та ін.

Договір страхування можуть укласти:
- батьки, опікуни, родичі, інші особи, які піклуються про дітей;
- школи, дитячі садки;
- спортивні секції, кружки тощо.

Застрахованими за договором страхування можуть бути діти у віці від 1 року до 16 років. Договір може бути укладений як щодо однієї дитини, так і групи дітей.

Нещасні випадки, від яких може бути застрахована дитина:

Дитина може бути застрахована від раптових і непередбачених подій, що можуть статися внаслідок впливу різних зовнішніх чинників (фізичних, хімічних, технічних тощо):
- травматичних ушкоджень здоров’я (переломів, вивихів, розривів органів, зв’язок, сухожиль тощо), втрати органів і частин тіла, опіків, обморожень, вогнепальних поранень, утоплення, теплового удару, шокового стану тощо внаслідок стихійних явищ, пожежі, вибуху, ураження електричним струмом (атмосферною електрикою), аварії, протиправних дій третіх осіб тощо;
- випадкових гострих отруєнь, укусів змій, отруйних комах,собак, кліщового енцефаліту (енцефаломієліту), поліомієліту, правця, сказу тощо .

Варіанти страхового покриття

Можливі три варіанти страхового покриття при страхуванні дітей від нещасних випадків.
Варіант 1:
- установлення первинної інвалідності;
- тимчасовий розлад здоров’я;

Варіант 2:
- установлення первинної інвалідності;

Варіант 3:
- тимчасовий розлад здоров’я;
- смерть.

Додатково за цим договором можна застрахувати відповідальність перед третіми особами за шкоду, яку дитина може нанести їх життю, здоров'ю та (або) майну.

Розмір страхової суми обирається при укладенні договору страхування й може становити від 1 000 до 50 000 грн.

Розмір страхового платежу залежить від:
- варіанта страхового покриття;
- віку дитини;
- розміру страхової суми;
- строку й території дії договору страхування;
- заняття застрахованої особи певним видом спорту;
- кількості застрахованих осіб тощо.

Вартість річної страховки на одну дитину становить від 2,50 грн.

Строк дії договору страхування – від 10 днів до 1 року.

Страховий захист за договором страхування діє 24 години на добу й за бажанням Страхувальника може поширюватися на час занять спортом, участі в спортивних змаганнях тощо.

Територія дії договору страхування
За бажанням Страхувальника договір страхування може діяти на території України або всього світу (крім зон воєнних дій і збройних конфліктів).

Укладення договору страхування забирає 10 хвилин.

Документи, необхідні для укладення договору страхування:

Для укладання договору Страхувальник повинен мати при собі паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного номера (оригінал або копії).

Страхові виплати здійснюються:
- при тимчасовому розладі здоров’я - у розмірі відповідного відсотка від страхової суми, визначеного на підставі таблиці страхових виплат (від 3% до 100% від страхової суми, залежно від складності отриманої травми);
- у разі встановлення інвалідності протягом одного року з моменту нещасного випадку – 70% від страхової суми;
- у разі смерті – 100% страхової суми.
- при завданні шкоди життю і здоров'ю третіх осіб - у розмірі збитків, що зазнали треті особи.
Переглядів: 775 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1