І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Результат пошуку зображень за запитом "мала академія наук"16 грудня 2017 року на базі Шепетівського НВК №1 імені Миколи Дзявульського було проведено І етап Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Серед учнів нашої школи І місце отримали: Міщук Вікторія - секція валеологія (вч. Герасименко О.М.), Томашук Каріна - секція біологія людини (вч. Герасименко О.М.), Коленчук Дарина - секція зоологія, ботаніка (вч. Гудкова Н.П.), Чайка Катерина - секція історії України (вч. Курганська Л.В.), Троц Дмитро - секція інформаційних систем, бази даних та штучного інтелекту (вч. Михальчук І.І.).
ІІ місце отримали: Іванчук Аліна - секція соціологія (вч. Карнаух М.В.), Жовтовський Денис - секція зарубіжна література (вч. Дудар Н.М.).
Учасниками стали: Гуменюк Діана - секція англійської мови (вч. Гуменюк О.П.), Веремійчук Анастасія - секція англлійської мови (вч. Білан Н.А.).

Більше світлин захисту в Альбомі

Переглядів: 635 | Додав: Play_Boy | Теги: Ман | Рейтинг: 5.0/2