Концерт "Її величність - жінка"
      А на завершення предсвяткового дня відбувся вітальний концерт "Її величність - жінка", на якому учні привітали всіх працівників школи, ветеранів педагогічної праці, що є частими гостями в нашій школі. Музичні та танцювальні студії подарували присутнім свої найкращі пісні, вірші, привітання.

Шановні жінки!

Ми хочемо, щоб у вас завжди був гарний настрій, щоб ви забули свої клопоти і неприємності, щоб радість світилась в очах, а веселий сміх додавав вам сили і бадьорості.
      Бажаємо Вам завжди бути музами для своїх чоловіків, найкращими мамами для своїх дітей, і просто коханими і щасливими.
      Нехай кожну із вас вважають найвеличнішою таємницею Всесвіту, яку не може розкрити жоден чоловік, який живе на планеті Земля.

Чути вже весни прихід,
На річках розтанув лід,
Видно скрізь її знаки -
Розпускаються бруньки.
В березні є гарне свято,
Сонце, квітів так багато,
Весело пташки співають,
З восьмим березня вітають.
Переглядів: 911 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1