Лінійка Зоярний крок гімназиста

Травневого дня, 18 травня, стіни нашої школи зібрали учнів, батьків та вчителів на святкову лінійку «Зоряний крок гімназиста». З вітальним словом до учнів, батьків, вчителів звернулася директор школи Н.В.Качоровська. На лінійці були відзначенні переможці олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт учнів членів МАН, різноманітних змагань, конкурсів. Діти отримали премії, дипломи, грамоти, подарунки. Директор школи від імені адміністрації, батьківського комітету, ради закладу подякувала батькам за виховання дітей та вчителям за плідну працю.

Почесним гостем свята стала помічник депутата Верховної Ради Романа Мацоли, Ірина Топчій. ГО "Інститут солідарності громад Романа Мацоли" спільно з шкільним самоврядуванням реалізували програму "Улюблений вчитель". Шляхом вільного голосування серед учнів школи, було обрано вчителів, шо є найкреативнішими, творчими, і звичайно улюбленими. Сертифікати отримали Корнієнко Аліна Едуардівна, Коваль Алла Іванівна, Риндич Олена Георгіївна, Гудкова Надія Петрівна та Пипич Ніна Василівна.

Цей день був насичений яскравими кольорами та щирими посмішками. В нашій гімназії зростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок суцвіття свого таланту.

Більше світлин з лінійки в Альбомі

Переглядів: 654 | Додав: Play_Boy | Теги: помічник депутата Верховної Ради Ро, зоряний крок гімназиста, улюблений вчитель, Гімназія, лінійка, МАН. олімпіада, нагородження | Рейтинг: 5.0/2