Лінійка Зоряний крок гімназиста

Травневого дня, 17 травня, стіни нашої школи зібрали учнів, батьків та вчителів на святкову лінійку «Зоряний крок гімназиста». З вітальним словом до учнів, батьків, вчителів звернулася директор школи Н.В.Качоровська. На лінійці були відзначенні переможці олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт учнів членів МАН, різноманітних змагань, конкурсів. Діти отримали премії, дипломи, грамоти, подарунки. Директор школи від імені адміністрації, батьківського комітету, ради закладу подякувала батькам за виховання дітей та вчителям за плідну працю.

Цей день був насичений яскравими кольорами та щирими посмішками. В нашій гімназії зростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок суцвіття свого таланту.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 619 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/3