Літературне читання "Не словами, а добрими ділами"

Людина для добра приходить в світ
Й покликана завжди добро творити...

28 вересня з нагоди відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського учні 3-А та 3-Б класів провели літературні читання за творами великого педагога, чудового письменника.

Виховання дітей 6-10 років В.О.Сухомлинський називав "школою сердечності". Тому, читаючи та аналізуючи його твори, діти вчилися бути добрими, милосердними, людяними. Учні 3-А класу (вч. Біла Н.Ф.) успішно презентували проекти "Щастя - творити добро", активно працювали у парах під час заповнення картки свого зростання "Будинку доброти", дискутували у групах з теми "Перший крок до добра - не роби зла".

Учні 3-Б класу (вч. Марчук Н.В.) провели урок Доброти "Людина починається з добра". Третьокласники здійснили віртуальну подорож оповіданнями В.О.Сухомлинського. Девізом уроку стали слова Великого педагога "Робіть так, щоб людям, які вас оточують було добре...".

На закінчення учні побажали один одному: "Хай у кожному серденьку живе доброта, любов до людей і навколишнього світу".

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 613 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1