Літературно-музична вітальня

Результат пошуку зображень за запитом "літературно-музична вітальня"27 жовтня в кінолекторії школи відбулася літературно-музична вітальня "Характер епохи - мовою костюма".

Учні 8-А класу стали на час проведення вітальні екскурсоводами у минулі епохи: Античність, Ренесанс, Бароко, Класицизм, Просвітництво, Романтизм, Реалізм, Модернізм. Презентація супроводжувалася музикою і танцями.

Учні 10-А класу Клімчук Вікторія та Гаєвська Богдана створили неабиякий колорит епох мово костюма та танців "Східний танець", "Вальс", "Стіляги".

Учениці 11-А та 11-Б класів Ошарова Аліна, Царик Юлія, Зубрійчук Наталія, Любашевська Каріна в досить емоційній формі розкрили характер епохи через костюм.

Отож, поєднання музики, слова і танцю стало емоційним стержнем літературно-музичної вітальні. Наступна вітальня буде присвячена субкультурам, одягу, музиці, читацьким смакам.

Більше світлин заходу в Альбомі

Переглядів: 602 | Додав: Play_Boy | Теги: Просвітництво, реалізм, романтизм, Характер епохи - мовою костюма, Модернізм, Античність, Літературно-музична вітальня, Ренесанс, бароко, класицизм | Рейтинг: 5.0/2