Майстер-клас Щербіюк Л.Г.

17.01.2012 року на базі школи-гімназії пройшов майстер-клас учителя обслуговуючої праці, вчителя вищої категорії, вчителя-методиста, відмінника освіти України, Щербіюк Лариси Генадіївни.

В майстер-класі взяли участь вчителі трудового навчання міста та району. Методист міського управління освіти Вихівська Г.Б. керувала роботою майстер-класу.

Під час роботи вчителя показувала використання різноманітних технік у вигляді презентацій (площинна аплікація, рельєфна аплікація, об'ємна аплікація), після чого провела майстер-клас з технік цвяховий нитяк та ткацтво трав'яних гобіленів, познайомила присутніх з творчими проектами учнів, що виготовлялись під керівництвом вчителя.

Вчителі обмінювались досвідом своєї роботи.

На завершення Щербіюк Л.Г. провела екскурсію в шкільну Галерею мистецтв та представила експонати своєї творчої лабораторії.

Переглядів: 1628 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1