Вівторок, 21.11.2017, 10:14

Мої улюблені шкільні предмети

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Методичний міст
Методичний міст

Результат пошуку зображень за запитом "методичний міст"19 жовтня 2017 року в Шепетівську школу-гімназію з дружнім візитом завітала делегація заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи міста Камянець-Подільський Хмельницької області на чолі з завідуючою методичним кабінетом управління освіти Світланою Дмитрівною Залевською.

В закладі було проведено методичний міст по обміну досвідом з питання "Організація роботи з обдарованими учнями". Перед присутніми виступили завідувач методичним кабінетом управління освіти Шепетівської міської ради Г.Г.Петрук. В своєму виступі вона акцентувала увагу присутніх на особливостях організації роботи з обдарованими учнями в загальноосвітніх закладах міста.З системою роботи школи-гімназії з даного питання присутніх познайомила директор школи Качоровська Н.В., з особливостями методичної роботи - заступник директора з навчально-виховної роботи О.Г.Риндич.

Гості були залучені до проведення методичного коктейлю вчителів початкових класів з питання "Пошук обдарованих та здібних учнів, форми організації роботи з ними" (заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня Марчук Н.В., голова методичного обєднання вчителів початкових класів Погорєлова Л.П.), майстер-класу вчителів природничих дисциплін "Формула успіху" (Гудкова Н.П., Корнієнко А.Е., Герасименко О.М.).

В ході проведення заходу гостям була проведена екскурсія по школі, в ході якої вони побували в центрі соціально-психологічної служби закладу, познайомилися з центром методичних послуг, центром виховної роботи, відвідали музей історії школи (зав. Кравчук О.В.), бібліотеку школи (зав. Сімашко Л.В.), галерею творчості учнів, відвідали виставки, побували в навчальних кабінетах, поспілкувалися з педагогами та учнями.

Більше світлин з візиту в Альбомі

Переглядів: 90 | Додав: Play_Boy | Теги: екскурсія, обдарованість, досвід, дружній візит, методичний кабінет, Кам'янець-Подільський, обдарована дитина, методичний міст | Рейтинг: 5.0/2

«  Жовтень 2017  »