Міс Дюймовочка
  Весна в усі щілинки рветься,
  У вікна, в двері,у шпарки.
  І сонце лагідно сміється,
  Тепло дарує залюбки.
  Синичка радісно злітає,
  Ведмідь прокинувся від сну.
  Хто як уміє, так співає,
  І прославляє тим весну.

Як же не славити в ці дні весну, жінку, маму, бабусю. Святковий настрій відчутно навіть у повітрі. А які чудові дівчатка навчаться у нашій школі!
      Ось і учениці других класів вирішили позмагатись у конкурсі "Міс Дюймовочка".
      Свято для них  проводили їхні хлопчики. Скажу по секрету, все відбувалося під керівництвом класних керівників, хоча й склалося враження, що хлопчики все робили самі і так гарно, вміло. Не лишились осторонь і батьки, які не тільки допомагали у підготовці номерів, а й брали активну участь у святі. Дівчатка змагались у різних конкурсах. Перемогу здобули Габрук Настя (2-Б) та Віннік Ліза (2-В). Та кожна з дівчаток була найчарівніша, найвміліша, творча. Всі учасниці отримали медалі та подарунки.
Переглядів: 1874 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2
11 smile • 00:24, 22.03.2012
Шановні батьки,давайте краще піклуватися про здоров'я,навчання та виховання своїх дітей,а не шукати проблеми там де їх немає.Легше всього написати,що всі погані і несправедливі...А чи хватить духу висловити свою думку дивлячись прямо у вічі?
10 ХХХХХ • 19:36, 16.03.2012
Та вчителька ні в чому не винна! Було некомпетентне журі!!!! Татусів треба було взяти у журі.
9 б/к • 22:03, 14.03.2012
Батьки дійсно обурені коментарями. Це був не конкурс на дорожче плаття чи зачіску, а свято творчості. Де дівчатка були чудові. А номінацій більше для чого? Всі дівчатка отримали титули "Міс Дюймовочки", лише одне перше місце. Добре, що є інтернет, де можна сховатися під псевдонімом. Не думають про те, що самі плюнули людині в душу, а тепер ходять, роблять вигляд, що не вони, хоч би ніхто не здогадався, хто написав. Оце для дітей приклад!!!
8 ксюша • 20:16, 14.03.2012
Свято прекрасне!!!!!! Чудово підготовлені ведучі, незважаючи на те, що це лише учні 2 класу. Гарно представляли себе, показували свої вміння та таланти чарівні, маленькі Дюймовочки. Я думаю, що кожна дівчинка на цьому святі відчула себе маленькою принцесою. Дякую за такий прекрасних захід!
7 bgilka • 22:52, 12.03.2012
А чому такі негативні коментарі? Нам свято сподобалось. Всі дівчатка - молодці. Дякуємо вчительці та батькам за чудову організацію заходу.
6 bgilka • 22:36, 12.03.2012
А мені сподобалось.
5 dyrektor • 09:04, 12.03.2012
Дякуємо за всі зауваження та пропозиціі!!!!!Ми іх обовязково врахуємо надалі!!!!
4 ХХХХХ • 21:44, 11.03.2012
согласні)))
3 zirka • 21:29, 11.03.2012
Підтримуємо попередні коментарі. Свято не було продумане як слід. Варто було б подумати над присвоєнням номінацій усім учасникам! Не треба організовувати більше такі конкурси, де оцінюють не дитину , а реакцію її батьків, бабусів чи дідусів!!!!! Діти це бачать і батьки теж обурені!
2 nika • 16:54, 10.03.2012
А чого не зробили титули як в других школах: "міс чарівність", "міс ніжність", "міс посмішка" і т. д. всім дівчаткам. І ніхто б не образився!
1 inkognito • 15:08, 10.03.2012
А чому ж фотографію з "міс" Настею не розмістили на сайті? Риторичне запитання, правда! Бо вона дуже далека від цієї номінації. І взагалі враховувати потрібно було все: зачіску, плаття, оформлення номерка.... Були дівчатка набагато краще підготовлені за неї. Час діткам звикати до несправедливості у світі вже з цього віку!!!!!