Міський семінар-практикум вчителів початкових класів
       20 вересня на базі школи - гімназії відбувся міський семінар-практикум. Вчителі 1 класів шкіл міста розглядали питання "Компетентністний підхід як чинник модерназації початкової освіти". З цього питання презентували роботу школи І ступеня Марчук Н.В. та Іщук Н.О.
       З докладною доповіддю з питання "Методика роботи з "Букварем" М.Д. Захарійчук і В.О. Науменко" виступила Біла Н.Ф. Вчителі обмінювались досвідом з питання "Дидактична казка на уроках навчання грамоти". На засіданні розглядалось ряд актуальних проблем, які виникають у роботі вчителів 1 класу.
       Завершила семінар методист міського управління освіти Кузмінська Л.В. підведенням підсумків. Керівник семінару-практикуму Каменєва Л.П. подякувала всім за плідну працю.

Переглядів: 928 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1