Науково-методична рада

17 вересня в школі-гімназії відбулося чергове засідання науково-методичної ради з питання "Організація науково-методичного супроводу професійного розвитку, самоосвітньої діяльності педагогів в новій українській школі".

З новинками фахової майстерності, новими джерелами знань з педагогіки та психології ознайомила бібліотекар школи Сімашко Л.В. Вона зупинилася на виставці освітнього видання "Всеосвіта".

Теоретичні засади організації діяльності педагога з індивідуальною освітньою траекторією розкрила керівник науково-методичної ради Герасименко О.М.

Поділилася досвідом роботи вчитель школи І ступеня Марчук Н.В. Було розкрите питання професійного зростання вчительства України різними видами формальної, неформальної та інформальної освіти.

Упровадження інноваційних форм методичної роботи при становленні вчителя - фундатора ідеї розкрила заступник директора Риндич О.Г.

Члени ради склали індивідуальну освітню траекторію свого зростання по групах інтересів на практичному етапі засідання.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 274 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2