Нумо, хлопці!

Результат пошуку зображень за запитом "нумо хлопці"13 жовтня 2017 року до Дня Захисника України в 4-х класах школи-гімназії було проведено розважальну програму "Нумо, хлопці!"

Під час заходу звучали тематичні вірші, загадки, прислів'я та приказки, усмішки. Було цікаво проведено конкурсну програму: "Розкажи про себе", "Господар", "Мої таланти", "Умілі пальчиики", "Добери слова".

Учні та вчителі школи-гімназії, ще раз переконались, що наші хлопчики - найкращі!

На завершення свята кожен учасник святкової програми отримав маленький подарунок на згадку про цей святковий день.

Більше світлин свята в Альбомі

Переглядів: 541 | Додав: Play_Boy | Теги: Добери слова, Нумо, Мої таланти, Дня захисника України, господар, хлопці!, Розкажи про себе, Умілі пальчиики | Рейтинг: 5.0/2