НУШ - Ми любимо зиму

Начебто ще вчора все навколо було звичним та буденним, але за одну ніч світ став білим. Сніг все прикрасив, розмалював, зробив ошатним і святковим.

Не оминула тема "Ми любимо зиму" і учнів НУШ. Діти радіють снігу більше всіх, адже нарешті вони можуть зайнятися своїми улюбленими зимовими розвагами. Під час уроків учні дізналися, як важко доводиться звірям та пташкам взимку. В перших класах пройшла акція "Зроби годівничку - врятуй пташку!", в якій діти прийняли активну участь.

Зима - казковий час, коли ми віримо, що всі наші мрії здійсняться. Наші класні кімнати завдяки допомозі батьків стал затишними та святковими. Діти вже написали листи Святому Миколаю, прикрасили ялинку бажань, ведуть відлік часу до новорічного свята і з нетерпінням чекають на диво.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 650 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1