Оголошення

Результат пошуку зображень за запитом "важливо"Оголошення про проведення конкурсу

Шепетівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» оголошує конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації:

1) по проекту «Будівництво модульної котельні Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» по вул. Героїв Небесної Сотні, 56 м.Шепетівка Хмельницької області»

2) по проекту «Будівництво модульної котельні Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» по вул. Героїв Небесної Сотні, 58 м.Шепетівка Хмельницької області»

За додатковою інформацією звертатись (вул. Героїв Небесної Сотні, 56 м.Шепетівка), або за телефоном 03840-4-07-19 Качоровська Надія Василівна

Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження.

Учасник повинен надати в електронному (сканованому у форматі pdf) вигляді,в складі своєї пропозиції наступні документи:

- копію витягу, або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- копію свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або витягу з реєстру платників ПДВ (якщо учасник є платником ПДВ), або копію платника єдиного податку (якщо учасник є платником єдиного податку);
- дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством;
- документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним вимогам щодо проведення робіт встановленим чинним законодавством України, та Замовником.

Пропозиція Учасника подається Учасником у вигляді сканованої копії у форматі pdf на електронну адресу Замовника (school-5@i.ua), або приноситься власноруч в паперовому вигляді.

Прозиції приймаються з моменту розміщення оголошення на сайті Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» http://nvk2sh.ucoz.net/

Дата,час закінчення подання пропозицій: 08.12.2017 року (16 год. 00 хв.)

Переглядів: 711 | Додав: Play_Boy | Теги: Проект, Конкурс, модульна котельня | Рейтинг: 5.0/1