Простір без наркотиків

Людство з давніх-давен усвідомило ціну здоров'я, присвячуючи цій темі мудрі думки, які слугують засобом передачі знань і досвіду старшого покоління молодшому. З розумінням цінності здоров'я і руйнівних наслідків хвороб, випливає думка про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров'я.

"Добути і зберегти своє здоров'я може тільки сама людина!" - під таким гаслом проходить профілактична акція серед учнів нашого закладу "Шепетівська ТГ - простір без наркотиків"

З метою інформування учнівської молоді стосовно питань, пов'язаних із вживанням підлітками психоактивних речовин, вплив на організм і соціальні наслідки згубної пристрасті в закладі створена виставка "Простір без наркотиків", проведений дискусійний майданчик "Як не потрапити на гачок?".

#ШепетівськаТГ_простірбезнаркотиків

Переглядів: 160 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1