Семінар шкільних бібліотекарів міста

28 листопада в школі-гімназії відбувся семінар шкільних бібліотекарів міста на тему "Створення позитивної мотивації до читання шляхом паралельного використання інформаційно-комп'ютерних технологій та друкованої продукції".

Засідання розпочалося із виступу завідуючої бібліотекою школи-гімназії Сімашко Л.В., яка презентувала роботу шкільної бібліотеки з питання "Мотивація до читання - важливий чинник у формуванні та розвитку читацької компетентності учнів".

Учні школи показали уривок виступу агітбригади "Увімкни книгу". Учасники семінару мали змогу обговорити графічний інструментарій бібліотекаря, способи застосування в роботі скрайбінг презентацій, подкастів, буктрейлерів. Не забули і про art-time в бібліотеці.

Із задоволенням всі виготовляли закладки в техніці орігамі для своїх записників. Кошик вражень та побажань наповнився позитивними відгуками про роботу семінару.

Переглядів: 361 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 3.0/2