Що таке соборність?

Соборність - це символ. Символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, і часточка надіїї та віри у майбутнє... у свою країну!

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у школі-гімназії були проведені тематичні заходи. В класних колективах були проведені виховні години, що пов’язані з фактом Соборності України та пам'яті Героїв Крут: "Історія України і державотворення", "Україна – соборна держава", "Соборна мати Україна, одна для всіх як оберіг", "Пам'яті героїв Крут", "Герої Крут - для нащадків взірець", "Крути - і сум, і біль, і вічна слава України"

Проведені заходи дали змогу учням відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

Переглядів: 137 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2