Школа молодого соціального педагога ЗНЗ
       28 вересня на базі школи - гімназії було проведено засідання міської школи молодого соціального педагога, темою засідання було "Нампрями, форми та методи роботи соціального педагога з педагогічним колективом, учнями та їх сім'ями". В роботі засідання взяли участь усі соціальні педагоги міста.
       Соціальний педагог школи Кравчук О.В. презентувала "Крок до соціально-педагогічної інтеграції" з досвіду роботи. Після чого запропонувала всім гостям взяти участь в практикумі "Роби як ми, роби з нами, зроби сам" з використанням елементів тренінгів "Ми прийшли в четвертий клас" з групою учнів 4-го класу, та з молодими педагогами "Доброго Вам дня, учителю", після чого завідувач міської
психолого-медико-педагогічної консультації, методист методкабінету відповідальний за психологічну службу Колісецька О.Ф. підвела підсумок роботи семінару та надала рекомендації соціальним педагогами міста щодо питань роботи соціального педагога з різними колективами.

Переглядів: 1275 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1